Hot party Rihanna

Уявіть тільки: кінець столичного літнього трудового тижня... Всі на морі вже давно, а Ви працюєте... Що за несправедливість???
Але якщо Ви не їдете на відпочинок - тоді відпочинок їде до Вас!!!
Запрошуємо Вас на ЗАПАЛЬНУвечірку!!! Комфортний лакшері зал в самому центрі столиці, прохолодні розслаблюючі коктейлі і всіма улюблені хіти RIHANNA!!!
Тільки 5 липня, тільки один день в Києві, тільки в цей вечір - 100% живий звук! Вас чекає унікальне шоу хітів RIHANNA! Ексклюзивна можливість почути нову зірку британської поп-музики - SeSe! Член британської групи «Office Girls», XFactor, Miss London 2014! SeSe володіє чудовими вокальними та зовнішніми даними, на диво схожими, на її землячку з Барбадосу - відому співачку RIHANNA!
Сьогодні виконанням чужих пісень особливо нікого не здивуєш, але тільки не тоді, коли виконавець приїжджає з Англії, де створення якісного триб'ют-шоу - це ціла окрема ніша мистецтва, це справжнє видовище від західних зірок. Світові гранди вже досить давно перетворили свої виступи в справжню виставу. Мета гастролей не закінчується на презентації нової платівки або нової програми. Артист презентує повноцінне шоу, в якому продемонструє не тільки феноменальні вокальні дані і максимальну схожість з оригінальним виконавцем, а й спільну з фанатами справжню любов до творчості Зірки.
У цей вечір ми гарантуємо драйв, ейфорію і справжні веселощі, оскільки ведучим вечора стане неповторний Марк Майський - успішний актор, стендапер і просто красень. Жарти, шампанське, конкурси з призами, дискотека та унікальна творчість неперевершеної RIHANNA – все це HOT PARTY у Grand Hall Khreschatyk!!
Кількість місць обмежена, встигніть потрапити на гарячу вечірку з RIHANNA!!!
Вартість квитків – від 15 ЄВРО*

Контакти для бронювання квитків:
Тел. +38044 596-80-00
reservation@hotel-khreschatyk.kiev.ua

*Ціни у євро вказані інформативно та будуть перераховані у гривні за курсом НБУ на день оплати

Дивіться наші видео

Гарантія кращої ціни

При бронюванні на
сайті готелю

Забронювати
Замовити зворотній дзвінок